Práca v Alpských lyžiarských strediskách | Ponuky práce zo zahraničia - Publikácie Vivendi

Práca v Alpských lyžiarských strediskách

9,90 Bežná cena 11,90 (ušetríte 17%)
Publikácia: skladom
Jazyk: Slovenský
Rozsah: 258 strán

Dostupná aj vo tlačené verzi
Posielame do 24 hodín

Popis publikácie

Tisícky prác v lyžiarskych strediskách v Európe
od Val d´Isere po Lillehammer, od Kitzbűbel po Bormio. Lyžiarske strediská navštevujú ročne milióny lyžiarov a turistov. O ich potreby a spokojnosť sa starajú tisíce pracovníkov.

„Práca v Alpských lyžiarskych strediskách“
je  vyčerpávajúci sprievodca pre každého, kto si chce nájsť prácu ako zamestnanec horskej chaty, kuchár, hotelový, barový, reštauračný personál, lyžiarsky inštruktor, technik alebo sprievodca, odpratávač snehu, diskdžokej, chyžná, predavač, kuriér, obsluha vleku, au-pair, reprezentant dovolenkovej spoločnosti, manažér strediska, vodič minibusu, pomocník.

Obsahuje veľké množstvo pracovných ponúk,
úplné podrobnosti o dovolenkových spoločnostiach, ktoré aktívne hľadajú tisícky pracovníkov do zimných lyžiarskych stredísk na prácu v zahraničí. Informuje o najlepších prácach, kde sa nachádzajú a ako ich získať, plus správy o možnostiach práce vo viac ako 50 strediskách Európy, v krajinách, Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Švajčiarsko, Andora, Francúzsko a taktiež Škótsko, Španielsko a Nórsko.

Zahŕňa informácie
o tom, ako si prácu zabezpečiť dopredu alebo priamo na mieste, obsahuje podrobnosti o pracovných ponukách, zamestnaneckých požiadavkách, mzdách / do 1.700 Euro mesačne /, kontaktné adresy, web stránky zamestnávateľov a sprostredkovateľských organizácii. Taktiež poskytuje informácie o dostupnom ubytovaní, možnostiach lyžovania a trávenia voľného času v známych lyžiarskych strediskách.

 Získajte len teraz pri objednávke nad 10€ zadarmo katalóg:  

"Brigády a sezónne práce v Anglicku"

Katalóg sezónnych a celoročných prác vám poskytne potrebné informácie o viac ako 27. 000 voľných pracovných miestach vo Veľkej Británii (Anglicko, Škótsko, Severné Írsko, Wales) a Írsku. Je určený všetkým, ktorí chcú pracovať v Anglicku či už sezónne alebo celoročne.  

Plná cena 9,90€
Samostatne predajné tu.


 

 

Dostupné formáty publikacíe

typnázovrozsahformátdostupnosťcena
Tlačená publikacíePráca v Alpských lyžiarských strediskách258 stranA5skladom14,90 €
Elektronická publikacíePráca v Alpských lyžiarských strediskách258 stranA5skladom9,90 €

Vedeli ste, že...

Pracovné príležitosti v Alpských lyžiarskych strediskách sú k dispozícii počas zimnej a v menšej miere i letnej turistickej sezóny.

 

 

 

Obľúbené knižky zákazníkov

Prihlásiť na odber informačného spravodaja