Katalóg sprostredkovateľských agentúr | Ponuky práce zo zahraničia - Publikácie Vivendi

Katalóg sprostredkovateľských agentúr

6,90 Bežná cena 11,95 (ušetríte 42%)
Publikácia: skladom
Jazyk: Slovenský
Rozsah: 256 strán

Dostupná aj vo tlačené verzi
Posielame do 24 hodín

Popis publikácie

Katalóg sprostredkovateľských agentúr obsahuje viac ako 250 prezentácií na Slovenské a České agentúry sprostredkúvajúce prácu na Slovensku, v európskej únii a zámorí. Katalóg poskytuje overené a autorizované údaje o agentúrach. Všetky spoločnosti sú aktívne na trhu práce a patria medzi renomovaných sprostredkovateľov.

Okrem kontaktných údajov nájdete v publikácii informácie o ponúkaných pracovných miestach v konkrétnych odvetviach. Zároveň sa dozviete podrobnosti o tom, v ktorých krajinách sa môžete uchádzať o zamestnanie a ktoré pozície sú aktuálne dostupné a dobre zaplatené. Zarobte až 1900 Euro mesačne v krajinách ako: Anglicko, Austrália, Cyprus, Česká republika, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Kanada, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, Rusko, Švajčiarsko, Taliansko, USA.

Katalóg sprostredkovateľských agentúr:
obsahuje bohaté skúsenosti, overených partnerov doma a v zahraničí. Agentúry ako držitelia licencie Národného úradu práce na sprostredkovanie zamestnania, Vám zabezpečia prácu bez zbytočných komplikácií v krátkom časovom horizonte bez obáv, že natrafíte na neserióznu agentúru. Katalóg je určený pre kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov hľadajúcich prácu doma alebo v zahraničí.

Užitočné informácie určené všetkým, ktorí hľadajú:
• úplné kontaktné údaje Slovenských a Českých agentúr – názov, telefonický kontakt, e-mail, web stránka, popisy pracovných pozícií
• detaily o dostupných profesiách, odboroch a miestach pracoviska

Dostupné formáty publikacíe

typnázovrozsahformátdostupnosťcena
Tlačená publikacíeKatalóg sprostredkovateľských agentúr 256 stranA5skladom11,95 €
Elektronická publikacíeKatalóg sprostredkovateľských agentúr 256 stranA5skladom6,90 €

Obľúbené knižky zákazníkov

Prihlásiť na odber informačného spravodaja