Brigády a sezónne práce v Anglicku | Ponuky práce zo zahraničia - Publikácie Vivendi

Brigády a sezónne práce v Anglicku

9,90 Bežná cena 14,90 (ušetríte 34%)
Publikácia: ihned
Jazyk: slovenský
Rozsah: 265 strán

Dostupná aj vo tlačené verzi
Posielame do 24 hodín

Popis publikácie

AKTUÁLNY KATALÓG SEZÓNNYCH A CELOROČNÝCH PRÁC
vám poskytne potrebné informácie o viac ako 27. 000 voľných pracovných miestach vo Veľkej Británii (Anglicko, Škótsko, Severné Írsko, Wales) a Írsku. Je určený všetkým, ktorí chcú pracovať v Anglicku či už sezónne alebo celoročne.

PRACOVNÉ PONUKY PRE:
pomocníkov na farmách a stavbách, zberačov ovocia a zeleniny, pracovníkov v skleníkoch, chyžné, servírky, čašníkov, inštruktorov športov, nočných vrátnikov, distribútorov reklamných letákov, pracovníkov pre sťahovanie a stavanie šiatrov na výstavy a koncerty, hotelový, barový a reštauračný personál, posádky riečnych lodí, stewardov, sprievodcov, au-pairky, nannies, pracovníkov v prázdninových kempoch, opatrovateľky starých a chorých, archeológov a mnohé ďalšie.

VYBERTE SI PRÁCU A ZARÁBAJTE AŽ 1.600 £ MESAČNE.
Staňte sa zberačom jahôd v Kente, obsluhou v hoteloch a reštauráciách, opatrovateľom starých a chorých ľudí, pracovníkom na stavbách, pomocníkom v obchodnom dome Harrods, zberačom jabĺk v Glouceshire, kuriérom v Londýne, pracovníkom so zvieratami v londýnskej ZOO, asistentom pre London Eye a Alton Towers, montážnikom šiatrov a tisíce ďalších príležitostí.

ANGLICKO, ŠKÓTSKO, SEVERNÉ ÍRSKO, WALES A ÍRSKO.
Publikácia je plná nezaplatiteľných informácií a najlepších tipov, ktoré vás inšpirujú a povzbudia. Dozviete sa všetko čo potrebujete vedieť aby ste mohli pracovať vo Veľkej Británii. Plus - informácie o registračných procedúrach,  mapa poľnohospodárskych a priemyselných oblastí Veľkej Británie atď.

Dostupné formáty publikacíe

typnázovrozsahformátdostupnosťcena
Tlačená publikacíeBrigády a sezónne práce v Anglicku265 stranA5ihned15,90 €
Elektronická publikacíeBrigády a sezónne práce v Anglicku265 stranA5ihned9,90 €

Vedeli ste, že...?

Pracovné ponuky zahŕňajú práce pre pomocníkov  na  farmách  a  stavbách,  zberačov  ovocia a zeleniny, pracovníkov v skleníkoch, chyžné, inštruktorov športov, nočných vrátnikov, servírky, čašníkov, distribútorov reklamných letákov, pracovníkov pre sťahovanie a stavanie šiatrov na výstavy a koncerty, hotelový, barový a reštauračný personál, posádky riečnych lodí, stevardov, sprievodcov, au-pairky, nannies, pracovníkov v prázdninových kempoch, opatrovateľky starých a chorých, archeológov a mnohé ďalšie..

 

 

 

Obľúbené knižky zákazníkov

Prihlásiť na odber informačného spravodaja